ISR:
+972-9-9716018
USA: +1 [888] 9 TAX USA

ניהול כספים לחברות ישראליות בארה"ב
Tel Aviv | New York | Delaware | Washington DC | Silicon Valley

 

ניהול כספים ארה"ב - ישראל

 חשבות וניהול כספים | ניהול שכר עובדים |  הגשת דוחות מס ותכנון מס | פתיחת חברה בארה"ב

 שדרג את ניהול הכספים שלך בישראל ובארה"ב.
הצטרף להצלחה של לקוחות TAX USA
 
 
 

 

 
 

אנא שילחו לי מידע נוסף לגבי השרותים הבאים:

 
 

 חשבות וניהול כספים

 דוחות Franchise Tax  ל- Delaware ושאר המדינות

 דוחות מס חברות Corporate Tax Return

 ניהול דיווח Sales Tax לכל המדינות

 ניהול שכר והטבות לעובדים (בעברית 24/7)

 הנהלת חשבונות, ניהול ספקים / לקוחות ודוחות כספיים

 ייעוץ והכנת דוחות מס לחברה ומנהליה

 הקמת חברה ונוכחות עיסקית - כולל Resident Agent

 גופים ללא כוונת רווח

Non Profit organization

 
   

 טלפון

    אימייל     שם
       
     
 
 
 
 
 
 
 

הקמה / פתיחה / רישום חברה בארה"ב

הצוות המיקצועי של TAX USA ערך והפיק את המדריך ליזם הישראלי בארצות הברית. המדריך סוקר נושאים רבים הקשורים לפעילות של יזמים וחברות ישראליות בארה"ב. המדריך מכיל מאמרים בנושא הקמת חברה או עסק בארה"ב ופתיחת חברה בארה"ב, מיסוי חברות ויחידים בארה"ב, סקירת חוקי המס האמריקאיים וההשלכות על סוג ההתאגדות (Corporation, LLC), נושאים בגיוס הון, הכרת סוגי משקיעים, קרנות הון סיכון, הכנת ההחברה לאקסיט ובדיקת נאותות ופרק מיוחד מוקדש לנושאי העסקת עובדים, חבות מעסיקים, ניהול שכר Payroll, ביטוח בריאות וביטוחים אחרים (חיים, אובדן כושר עבודה) וכן סקירה על המערכת הבנקאית והחוץ בנקאית בארה"ב.

TAX USA INC מלווה חברות ויזמים ישראלים בפעילותם העסקית בארה"ב. החברה מספקת שרותי חשבות וניהול כספים לחברות בבעלות ישראלית הפועלות בארה"ב, ניהול שכר עובדים - Payroll, תכנון ויעוץ מס לתאגידים וסיוע והכנת החברה לגיוס הון. החברה מתמחה בהכנת דוחות מס אישיים לישראלים בארה"ב.

אנו תקווה כי המדריך יסייע לך היזם בדרכך העיסקית בארה"ב.
צוות
TAX USA ועורך המדריך ליזם עומדים לרשותך לשאלות ויעוץ בכתובת - info@tax-usa.net
 

 

ספריית מאמרים:

עסקים, מיסוי חברות בארה"ב סוגי התאגדות:
 

פתיחת חשבון בנק בארצות הברית (חשבון דולרים)
חלק מתהליך הקמת חברה בארצות הברית והפעלת עסק אמריקאי, מעונין היזם לפתוח חשבון בנק בדולרים, חשבון אמריקאי בארה"ב איתו ניתן לנהל פעילות בנקאית מלאה בארצות הברית. במאמר זה נסקור את היתרונות בפתיחת חשבון אמריקאי, הקשיים העומדים בפני יזמים בפתיחת חשבון ונציג את הפתרון אותו מציעה חברת TAX USA, INC ליזמים הישראלים.

כיצד להצליח בהשקעת נדל"ן בארצות הברית באמצעות הקמת חברה מסוג Series LLC 
ישראלים רבים מאתרים השקעות נדל"ן בארצות הברית. במסגרת תהליך ההשקעה, ישנה חשיבות רבה לצורה בה יאגד המשקיע את השקעות הנדל"ן השונות, הן לצורך הגנה משפטית והן לצורך תכנון מס אופטימלי והקטנת חבות המס למינימום האפשרי על פי חוק.

המדריך השלם להקמה וניהול עסק בארצות הברית   כל השאלות וכל התשובות  מסמך חובה ליזם הישראלי
חברת  TAX USA צברה נסיון רב בליווי יזמים וחברות ישראליות בפעילותן בארה"ב. לאור נסיון זה פיתחה החברה את "המדריך ליזם הישראלי בארצות הברית". להלן ריכוז של שאלות ותשובות נפוצות אשר הועלו ע"י יזמים ומנהלים בקשר לפיתוח פעילות עסקית בארה"ב.

הקמת חברה בדלוור ארצות הברית
המאמר מפרט את הנושאים העיקריים הקשורים להקמה, פתיחה, רישום חברה בדלאוור ארה"ב וכן ניהול החברה באופן שוטף כולל עמידה בדרישות החוק של רשויות המס, רשם החברות ורשויות נוספות.

יזם ישראלי -Yes We Can   -  איך לעשות עסקים ולהצליח בארצות הברית
ארצות הברית נחשבה מאז ומעולם למדינת האפשרויות הבלתי מוגבלות. "החלום האמריקאי" שבה את ליבם של יזמים מכל רחבי העולם. לכולם היה וישנו חלום דומה, לכבוש את המדינה שכלכלתה מובילה את העולם כולו.

הקמת חברה או עסק בארה"ב:
המאמר עוסק בנושאים הרלוונטיים לפתיחת עסק או חברה בארה"ב תוך שימת דגש על היחודיות של יזם ישראלי או חברה ישראלית המקימים חברה או עסק בארה"ב.

מיסוי חברות בארה"ב:  סוגי התאגדות והשלכות מס
מערכת המיסוי הינה מרכיב חשוב בכל הקשור לניהול עסקים בארה"ב. הן תאגידים והן יחידים מושפעים באופן ישיר מחוקי מס ברמה הפדראלית וברמת המדינה. הכרת מערכת המיסוי, חובת הדיווח ונושאים מרכזיים במיסוי תאגידים ויחידים יסייעו רבות בתכנון מס, חסכון במס, דוחות מס ועמידה בדרישות החוק בכל הקשור לדיווחים ותשלומים.

תפקידו של מנהל הכספים (במיקור חוץ) בחברה ישראלית הפועלת בארה"ב
חברות וארגונים רבים משדרגים את מערך ניהול הכספים שלהם לניהול כספים במיקור חוץ. המעבר נובע מרצון לחסוך בעלויות, ליעל את המערכת ולשפר את איכות ניהול הכספים. במאמר זה נסקור את תפקידו של מנהל הכספים במיקור חוץ בחברות ישראליות הפועלות בארה"ב.


כיצד נדע מתי הסתיים המיתון ואיך ננצל זאת להזדמנות עסקית
המשק האמריקאי הוא זה שהחל את כדור השלג המתגלגל בפראות לכלכלות העולם כולו. מה שהחל כמשבר משכנתאות ה- "Sub-Prime" ביולי 2007, התרחב במהרה למשבר האשראי "Credit Crunch" בדצמבר 2007 והוכרז כמיתון רשמי בינואר 2008. בסדרת כתבות זו ננסה להבין מתי יסתיים המשבר, כיצד נדע זאת ואילו הזדמנויות עסקיות חובק המשבר הנוכחי ליזמים ערניים. זכרו, כל משבר מסתיים, הכלכלה פועלת במחזוריות!

 

גיוס הון, משקיעים, קרנות הון סיכון:
 

Bootstrapping איך להקים ולנהל עסק בהצלחה ללא גיוס הון
בוטסראפינג הוא מושג בשפת ה- "סטארט-אפ" ומשמעותו להקים ולנהל חברת סטארט-אפ חדשה תוך שימוש בתקציב נמוך, בהתאם למקורות היזם. שיטת הבוסטראפינג נועדה לסייע ליזמים לעבור תקופות קשות בחיי החברה החדשה תוך שימוש במקורות העומדים לרשותם ללא ויתור על הון ושליטה בשלבים הראשונים.

מה מחפשים משקיעים בחברת סטארט-אפ?
גיוס הון הינו סם החיים של כל סטראט-אפ מצליח. משלבי הגיוס הראשונים (Seed) דרך השקעת Angels ועד גיוס הון באמצעות קרנות הון סיכון (Venture Capital) מחפשים המשקיעים מספר מרכיבים בטרם ישקיעו את כספם ומרצם ב"דבר הגדול הבא".

Angles - משקיעים בשלב ה- Seed
Angels הינם משקיעים פרטיים, במרבית המקרים משקיעים מהונם העצמי בניגוד לקרנות הון סיכון המנהלות השקעות מכספי משקיעים בקרן. Angles משקיעים בסטארט-אפ בדר"כ לאחר השקעת ה- Pre Seed (הנעשית ע"י היזם, משפחה או חברים) ולפני כניסת קרנות הון סיכון. ממוצע ההשקעה של Angel בחברת סטראט-אפ הינה חמש מאות אלף דולר.  בשנת 2006 השקיעו משקיעי Angles אמריקאים בכ- 51,000 חברות. 21% מהחברות היו בתחום ה- Health Care, 18% בתחום ה- Software, 18% בתחום ה- Biotech והשאר בכל תחומי ההייטק השונים.

שלבים בגיוס הון וסוגי משקיעים בארה"ב
בפני יזמי סטארט-אפ קיימות מספר אפשרויות מימון או גיוס הון. חברת סטארט-אפ עוברת במהלך חייה מספר שלבים של גיוס הון ומקורות מימון החל מ- Pre Seed Money בשלב הראשוני של הרעיון דרך סבבי גיוס מקרנות הון סיכון ועד הנפקת מניות לציבור (IPO) או מכירת השליטה לחברה אחרת

Due diligence - ביצוע בדיקת נאותות עסקית ופיננסית
Due diligence הינו תהליך של בדיקה ומחקר המתבצע ע"י משקיע לצורך הערכת שווי העסק או הנכס המועמד לרכישה וביצוע בדיקת נאותות עסקית ופיננסית.

 

המערכת הבנקאית והחוץ בנקאית בארה"ב:


בנקים ומוסדות פיננסיים
מנהל כספים או חשב, יזם או מנהל בחברה ישראלית המנהלת פעילות עסקית בארצות הברית נדרש לפעילות מול המערכת הבנקאית והחוץ בנקאית. במאמר זה נסקור את המערכת הבנקאית עבור חברה ישראלית בארה"ב.

 

מעסיקים, עובדים וכל מה שביניהם:


ניהול שכר עובדים Payroll Management
ניהול שכר עובדים הינה משימה מורכבת ורגישה בכל ארגון. בארה"ב מקובל להשתמש בחברה חיצונית לניהול שכר העובדים לעומת האפשרות של ניהול השכר בתוך החברה ע"י מחלקת שכר.

אחריות מעסיקים (עובדים וקבלני משנה)
חברה המעסיקה עובדים בארה"ב נדרשת לפעול במסגרת חוקי השכר והמיסוי האמריקאיים ולדווח באופן שוטף לרשויות שונות. החברה יכולה לבחור להתקשר עם קבלני משנה (1099 Contractors) במקום או בנוסף להעסקת עובדים. גם במקרה זה לחברה ישנה אחריות ביטוחית והיא נדרשת בדיווח לרשויות המס.

מיסים פדראלים והטבות סוציאליות:
במסגרת העסקת עובדים חלה על המעסיק החובה לנכות מיסים משכר העובד, ניכויי חובה ורשות ולהעביר אותם לרשויות המס השונות. בנוסף, חלה עליו עלות מעסיק המחושבת על בסיס שכר העובד.

כיצד לגייס את טובי העובדים בארצות הברית
חברה המעונינת לגייס את טובי העובדים בענף חייבת להציע חבילת הטבות אטרקטיבית.
במאמר זה נסקור את האפשרויות הקיימות בפני החברה בכל הקשור לתוכניות פנסיוניות, תוכניות חלוקת רווחים ועוד.

ביטוח בריאות (Health Insurance)
מערכת הבריאות האמריקאית איננה מושתתת על עקרונות המשק הסוציאליסטי. ארה"ב אינה מספקת לתושביה טיפול רפואי מטעם המדינה ואינה מסבסדת שרותים רפואיים. כתוצאה, תושבי ארה"ב נדרשים לממן בעצמם הוצאות בגין טיפולים רפואיים, בדיקות, תרופות ואישפוזים.

ביטוח אובדן כושר עבודה וביטוח חיים בארה"ב
ביטוח אובדן כושר עבודה זמני מגן על העובד בפני אובדן הכנסה במקרה של פציעה, מחלה, הריון או הפרעה נפשית המונעים ממנו לבצע את עבודתו ולהשתכר. ביטוח זה אינו מחליף את ביטוח העובדים בגין פציעה / מחלה שנגרמו בסגרת העבודה (Worker's Compensation).

ימי העדרות (חופשה ומחלה) בתשלום - PTO Paid Time Off Policy
ימי חופשה ומחלה מוגדרים בארה"ב על ידי המונח PTO (Paid Time Off). החוק בארה"ב אינו מחייב מעסיקים לזכות את העובד בימי חופשה ומחלה ולכאורה ימי PTO ינוכו משכר העובד במידה ולמעסיק אין מדיניות של paid-time-off.

מדריך נהלים ומדיניות המעסיק Employee Handbook
Employee Handbook הינו כלי מרכזי בתקשורת בין המעסיק לעובד. המדריך מאגד בתוכו הסברים מפורטים לגבי מדיניות המעסיק בתחומים שונים, חובות וזכויות העובד והמעסיק, קודי התנהגות המצופים מהעובד ותחומים משפטיים רלוונטים. 

קבלן עצמאי Independent Contractor
קבלן עצמאי (Independent Contractor) הינו יחיד המספק שרותים לחברה וההתיחסות אליו איננה כעובד אלא כעסק עצמאי. כתוצאה מכך, קבלן עצמאי אינו מקבל שכר עבודה אלא תשלום עבור שרותים ועל כן תשלומים אלו אינם חייבים בניכוי מס עובדים או בעלות מס מעסיקים.

 

 


המדריך השלם להקמה וניהול עסק בארצות הברית
 מסמך חובה ליזם הישראלי

יזמים וחברות ישראליות רבות פונות לפיתוח עסקיהם בארצות הברית. גודל השוק, הפתיחות האמריקאית ליוזמות חדשות וסביבה עסקית תומכת מסיעים רבות להצלחה של עסקים חדשים.

חברת  TAX USA צברה נסיון רב בליווי יזמים וחברות ישראליות בפעילותן בארה"ב. לאור נסיון זה פיתחה החברה את "המדריך ליזם הישראלי בארצות הברית". להלן ריכוז של שאלות ותשובות נפוצות אשר הועלו ע"י יזמים ומנהלים בקשר לפיתוח פעילות עסקית בארה"ב.

הנושאים הנסקרים במאמר זה
פתיחת / רישום / הקמת חברה בארצות הברית
חשבון בנק לחברה ישראלית בארה"ב
שרותי משרד, טלפונים ודואר באמריקה
מיסוי ודוחות שנתיים לחברה אמריקאית
הנהלת חשבונות ודוחות כספיים לחברה אמריקאית בבעלות ישראלית
העסקת עובדים וקבלני משנה בארה"ב
שרותי ראיית חשבון / רואה חשבון / ניהול כספים לחברת בת בארה"ב

 

הערה: תוכן המאמר אינו מהווה יעוץ כלשהוא ואינו תחליף לייעוץ מיקצועי. 
לפניות בקשר לייעוץ, שאלות או התקשרות:
הקש כאן

 

הקמה / פתיחה / רישום חברה בארה"ב:
חברה בדלאוור,
LLC, INC, חברה ישראלית בארצות הברית

שאלה:
האם יזם ישראלי שאינו אזרח או תושב ארה"ב יכול להיות בעלים של חברה אמריקאית?

תשובה:
כן. אזרח ישראלי המעונין לפתוח חברה אמריקאית ולהיות בעל מניות יחיד בחברה בהחלט יוכל לעשות זאת. אין כל מניעה חוקית מאזרח ישראלי להיות הבעלים של חברה אמריקאית.

 

שאלה:
האם חברה ישראלית יכולה להיות הבעלים של חברה אמריקאית?

תשובה:
כן. חברה ישראלית יכולה להיות בעלים יחיד של חברה אמריקאית (החברה האמריקאית תהיה חברה בת). חברה ישראלית יכולה להיות בעלים של כל או חלק מהמניות של חברה אמריקאית. במקרים מסוימים ניתן ליצור מצב שהחברה האמריקאית היא החברה האם ואילו החברה הישראלית היא חברת הבת (בעקבות היבטי מיסוי ובעלות על נכסי הקבוצה).

 

שאלה:
האם אני כבעלים של החברה אוכל לעבור לעבוד בארצות הברית?

תשובה:
בעלות של חברה אמריקאית איננה אישור עבודה בארצות הברית. במידה והינך מעונין לעבוד בארה"ב, עליך לקבל ויזת עבודה משלטונות ההגירה האמריקאיים. אנו ממליצים בחום להתייעץ עם עורך דין המתמחה בנושאי הגירה בארצות הברית על מנת לקבל פרטים נוספים.

 

שאלה:
כיצד ניתן לקבוע איזה סוג של חברה אמריקאית  מתאים לי?

תשובה:
החוק האמריקאי מציע מספר סוגים של התאגדויות אשר לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות. הנושאים העיקריים בהם יש להתחשב בקביעת סוג החברה הם: 1) מבנה הבעלות (אנשים פרטיים או חברה, תושבי ארה"ב או לא ועוד). 2) שיקולי מיסוי (איזה סוג התאגדות יקנה את מקסימום הטבות המס בהתאם לאופי הפעילות ומבנה הבעלות). 3) אופי הפעילות (מהי הפעילות העסקית של החברה). 4) תוכניות עתידיות לגיוס הון והוספת שותפים עתידיים.

 

שאלה:
מהן האפשרויות העומדות בפני יזם ישראלי מבחינת סוג החברה?

תשובה:
יזם ישראלי יוכל להיות בעלים של חברה בע"מ אמריקאית מסוג:
1.
Corporation (תאגיד), המוכר בסיומת Company Name, INC
2. Limited Liability Company (חברה בע"מ), המוכרת בסיומת
Company Name, LLC.

על מנת לעמוד על ההבדלים, היתרונות והחסרונות של INC ו- LLC נשמח להפנות את הקוראים למאמרים מפורטים בנושא:
http://www.tax-usa.net/Articles/Corporation.htm

http://www.tax-usa.net/Articles/Corporate_Tax.htm

 

שאלה:
האם יש חשיבות למדינה (State) בה מקימים את החברה?

תשובה:
ארצות הברית הינה פדראציה (ממשל פדראלי) המורכבת מ-50 מדינות. כאשר מקימים (פותחים) חברה בארצות הברית, החברה נרשמת במדינה ספיציפית ולא ברמה הפדראלית. לפיכך, ישנה חשיבות רבה לבחירת המדינה בה מוקמת החברה היות וחוקי המדינה יחולו עליה (בנוסף לכל החוקים הפדראליים).

 

שאלה:
כיצד להחליט באיזו מדינה עלי לפתוח את החברה?

תשובה:
הכלל הבסיסי הוא כלל "הנוכחות הפיזית". במידה ולחברה תהיה נוכחות פיזית במדינה מסוימת עליה להרשם במדינה הזו. "נוכחות פיזית" הינה נוכחות עיסקית בצורה של משרד, מתקן ייצור, אולם מכירות, נכסי נדל"ן ו/או העסקת עובדים במדינה.

 

שאלה:
החברה פועלת באמצעות אתר אינטרנט. אין צורך במשרדים או בהעסקת עובדים. היכן צריך להקים את החברה במקרה זה?

תשובה:
במידה ולחברה אין נוכחות פיזית, ניתן להקים את החברה בכל אחת מהמדינות השונות. במקרים רבים ישנו יתרון מיסוי לחברה במדינת Delaware . רצוי להתיעץ עם רואה חשבון / יועץ מס בטרם ההחלטה על חברה כזו.

 

שאלה:
אין לי משרד או נציגות בארה"ב. אני מעונין להקים חברה אמריקאית. האם עלי להשכיר משרד?

תשובה:
לא. אינך נדרש לשכור משרדים בארה"ב. חברת  TAX USA, במסגרת תהליך הקמת החברה תספק לך כתובת משפטית (המחויבת על פי חוק) לצורך הקמת החברה (Registered Agent).

 

 

שאלה:
כמה זמן לוקח התהליך של פתיחת חברה?

תשובה:
משך התהליך משתנה ממדינה למדינה. כיום, בחלק גדול מהמדינות ניתנת האפשרות להקים את החברה בזמן קצר של 24 שעות (תמורת עלות נוספת). התהליך הרגיל לוקח בממוצע מספר ימים עד שבועיים ברוב המדינות.

 

שאלה:
מה כולל תהליך הקמת החברה?

תשובה:
התהליך כולל מספר שלבים המתבצעים בזה אחר זה:

בשלב הראשון נציג חברת
TAX USA
 יקבל את המידע הנדרש במסגרת יעוץ לגבי סוג החברה, המדינה בה תוקם החברה וסוג הבעלות. בעקבות ניתוח המידע תגובשנה המלצות אשר תועברנה לאישור הבעלים.

בשלב השני יש להכין את הניירת הנדרשת לצורך הקמת החברה הסכם בעלי מניות, הסכם התאגדות, החלטת מועצת מנהלים וכדומה. הדוקומנטציה תוכן ע"י נציג חברת  TAX USA ותועבר לאישור וחתימת הבעלים. עם החתימה תוגש הניירת לרשויות הרלוונטיות בארצות הברית.

בשלב השלישי תאושר החברה ע"י המדינה. מסמכי ההתאגדות הרשמיים באישור המדינה יועברו לנציג חברת  TAX USA.

בשלב הרביעי, נציג  TAX USA ירשום את החברה החדשה ברשות המס הפדראלית (IRS) והחברה תקבל מספר הנקרא TAX ID Number או המוכר גם כ- Employer Identification Number.

בשלב החמישי והאחרון יכין נציג  TAX USA את "ערכת ההתאגדות" של החברה הרשומה אשר כוללת את המסמכים הבאים:
Article of Incorporation או Article of Organization
Shareholders Agreement או Members Agreement
Certificate of Incorporation או Certificate of organization
תעודות מניה או אחוזי בעלות
אישור על רישום ב-
IRS ומספר EIN או TAX ID NUMBER
אישור על כתובת משפטית (
Resident Agent
)
סיוע בפתיחת חשבון בנק והכנת ניירת נדרשת לפתיחת החשבון

לאחר שלב זה, החברה יכולה להתחיל בפעילות עסקית בארה"ב.

 

 

חשבון בנק:


שאלה:
האם החברה תוכל לפתוח חשבון בנק אמריקאי?

תשובה:
כן. החברה תוכל לפתוח חשבון מסוג Checking Account (דומה לחשבון עו"ש) בבנקים אמריקאיים. על החברה לעמוד בדרישות הבנק במסגרת הבקשה לפתיחת חשבון (בעיקר מסמכי התאגדות החברה, מידע על בעלי המניות והסבר על אופי הפעילות העיסקית). במסגרת תהליך הקמת החברה, נציג  TAX USA יסייע לחברה בהכנת הבקשה לפתיחת חשבון בנק ובהכנת הניירת הנדרשת ע"י הבנק.

לסקירה נרחבת על המערכת הבנקאית והחוץ בנקאית בארה"ב, נשמח להפנות את הקוראים למאמר מפורט בנושא:
http://www.tax-usa.net/Articles/Banking_System.htm

 

 

שאלה:
האם אצטרך להיות נוכח בארה"ב על מנת לפתוח חשבון בנק עבור החברה?

תשובה:
נציג  TAX USA יסייע בידי היזמים והחברה לפתוח חשבון בנק ללא צורך בנוכחות פיזית בארה"ב. לחברת  TAX USA קשרי עבודה עם בנקים אמריקאיים המאפשרים פתיחת חשבון בנק ללא צורך בנוכחות פיזית בארה"ב.

 

שאלה:
כיצד אוכל לנהל את חשבון הבנק במקרה ואני נמצא בישראל?

תשובה:
הבנקים איתם אנו נמצאים בקשרי עבודה מאפשרים ניהול מלא של חשבון הבנק מישראל באמצעות הכלים הבאים: 1) גישה מלאה לחשבון און-ליין (Online Banking). 2) תשלומים לספקים באמצעות העברות בנקאיות (מקומי ובינלאומי) . 3) תשלום באמצעות משלוח ש'קים לספקים. 4) שימוש בכרטיס Debit Card (כרטיס חיוב).

 

שאלה:
האם החברה תוכל לקבל כרטיס אשראי?

תשובה:
במרבית המקרים, על מנת לקבל כרטיס אשראי, הבנק דורש נציג חברה בעל Social Security Number ודרוג אשראי מתאים (Credit Score). לסקירה נרחבת בנושא, אנא פנו למאמר הבא:
http://www.tax-usa.net/Articles/Banking_System.htmשאלה:
כיצד יכולה החברה לגבות כספים מלקוחותיה באמצעות חיוב כרטיס האשראי שלהם (קניות און-ליין)?

תשובה:
לצורך כך, על החברה לפתוח חשבון מיוחד הנקרא Merchant Account. זהו חשבון המאפשר לחברה לגבות כספים באמצעות חיוב כרטיסי אשראי של לקוחות. לסקירה נרחבת בנושא ניתן לפנות למאמר הבא: http://www.tax-usa.net/Articles/Banking_System.htm

לחברת  
TAX USA קשרי עבודה עם מספר חברות המספקות שרותי Merchant Account.
אנו נסייע ללקוחותינו בפתיחת חשבון כזה ונלווה אותם בתהליך הבקשה.

 

משרד מקומי, טלפונים ודואר

שאלה:
אנו מעונינים בשרותי משרד מקומי בארה"ב. כיצד ניתן לקבל את השרות בעלויות מינימליות?

תשובה:
TAX USA תסייע לחברות אותן היא מלווה בקבלת שרותי משרד מקומי בארה"ב בעלויות נמוכות. שרותי המשרד כוללים: כתובת עסקית, מענה טלפוני אנושי, העברת שיחות וקבלת הודעות, קבלת דואר והעברתו ליזמים ובמידת הצורך, משרד לקיום פגישות.

 

שאלה:
לצורך ניהול החברה אנו זקוקים לטלפון אמריקאי. כיצד ניתן לעשות זאת?

תשובה:
נציג TAX USA  יסייע בידיכם בקבלת טלפון אמריקאי בשיטת VOIP וכן טלפון לשרות לקוחות Toll Free Number (כגון: 1-800). תוכלו להתקין את הטלפון בישראל (במשרד או בבית) במידה ויש ברשותכם חיבור לאינטרנט מהיר.

 

שאלה:
החברה עתידה לקבל דואר עסקי באופן שוטף .  אנו, היזמים, נמצאים בארץ. כיצד נוכל לקבל את הדואר לישראל?

תשובה:
TAX USA מספקת שרותי משרד, קבלת דואר ומיעונו ליזמים בישראל. ניתן לקבל את דברי הדואר במיילים (קבצים סרוקים) או במשלוח דואר לישראל על בסיס שבועי.

 

 

מיסוי ודחות שנתיים

 

שאלה:
מהו מס ההכנסה החל על חברה אמריקאית?

תשובה:
מס ההכנסה בארצות הברית מכונה Income Tax. מס זה מחושב כאחוז מהרווח השנתי לצורכי מס. הרווח לצורכי מס הינו תוצאה של הכנסות החברה בניכוי הוצאות מוכרות לצורכי מס. אחוז מס ההכנסה עולה בהתאם למדרגות המס וככל שסכום הרווח השנתי גבוה יותר, כך אחוז המס גבוה יותר.

שיטת חישוב המס במקרה של חברה מסוג INC  שונה מזו של חברה מסוג LLC . לסקירה נרחבת בנושא מיסוי חברות ותאגידים בארה"ב תוכלו לעיין במאמר הבא:
http://www.tax-usa.net/Articles/Corporate_Tax.htm

 

 

שאלה:
מתי וכיצד יש להגיש דוחות מס לשלטונות מס ההכנסה האמריקאיים?

תשובה:
תאגיד מסוג  INC מחוייב בהגשת דוח מס שנתי  באמצעות דוח 1120 U.S. Corporation Income Tax Return.
תאגיד מסוג
LLC ידווח על רווחיו לשטונות המס באמצעות דוח 1065 ובנוסף, יש לדווח לכל שותף (Member) על חלקו ברווחים באמצעות דוח K1
.

יש לזכור כי החברה חייבת בדיווח ובתשלום מס בשתי רמות עיקריות: ברמה הפדראלית, לרשות מס ההכנסה הפדראלית IRS וברמת המדינה למחלקת המיסים של המדינה בה פועלת החברה (State Tax Authority).

TAX USA מספקת שרותי ראיית חשבון ויעוץ מס ללקוחותיה ובין השאר תכנון מס, הכנת דוחות מס וייצוג מול רשויות המס.

 

שאלה:
מהו Franchise Tax  ועל מי הוא חל?

תשובה:
מרבית המדינות גובות מס הדומה ל"אגרת רשם החברות" בישראל. מס זה נקרא
Franchise Tax והוא מחושב בשיטות שונות בהתאם למדינה בה רשומה החברה. החברה מחוייבת להגיש דוח שנתי ל"רשם החברות" של המדינה בצרוף חישוב המס המגיע.

 

שאלה:
מהו Sales Tax? על מי הוא חל? מתי וכיצד יש לדווח לשילטונות המס?

תשובה:
Sales Tax  הינו מס המחושב כאחוז מסוים ממכירות של מוצרים או שרותים אותן מספקת החברה. המס הינו ברמת המדינה. הכלל הבסיסי החל על חברה בקשר למס זה הינו כלל "הנוכחות הפיזית". דהיינו, מרבית המדינות, יחייבו את החברה ב- Sales Tax במידה ולחברה ישנה נוכחות פיזית באותה מדינה. עם זאת, ישנן מדינות המחייבות במס זה על בסיס מיקום אספקת המוצר או השרות גם אם אין לחברה נוכחות פיזית באותה מדינה. במידה והחברה מחוייבת ב- Sales Tax עליה לחייב את הלקוח באחוז המס שנקבע ע"י המדינה ולהעביר את סכומי המס שנגבו מהלקוחות לרשויות המס מדי חודש / רבעון / שנה בהתאם לחוקי המדינה. בהתאם לכך, יש להגיש לרשויות המס במדינה דוח הנקרא Sales Tax Return ובאמצעותו לדווח על היקף המכירות של החברה, מכירות חחיבות ומכירות פטורות ממס וכמובן את סכומי המס המתחייבים.

TAX USA מספקת שרותי ראיית חשבון ויעוץ מס ללקוחותיה ובין השאר תכנון וייעוץ מקיף בנושאי Sales Tax, ליווי שוטף כולל הכננת דוחות שוטפים וייצוג מול רשויות המס.

 

הנהלת חשבונות ודוחות כספיים

 

שאלה:
האם ישנו חוק ניהול ספרים בארצות הברית בדומה לישראל?

תשובה:
חוק המס האמריקאי אינו מחייב את החברה לנהל ספרי חשבונות או כמקובל בישראל "חשבונאות כפולה". עם זאת, במסגרת הגשת דוחות מס שנתיים חייבת החברה לספק הסברים, מסמכים והוכחות מתועדות במידה והדוח עולה לביקורת.

 

שאלה:
כחלק מניהול תקין של החברה אנו מעוינינים בהנהלת חשבונות שוטפת. כיצד ניתן לעשות זאת תוך שמירה על עלויות סבירות?

תשובה:
TAX USA מספקת שרותי הנהלת חשבונות במיקור חוץ ללקוחותיה. עלות השרות מותאמת להיקף הפעילות תוך שמירה על עלויות סבירות. מנהלי התיקים ב- TAX USA ישמשו כמנהלי החשבונות של החברה, יקבלו את החומר הרלוונטי (חשבוניות, תשלומים, שכר עובדים וכו') ויעדכנו את ספרי החשבונות של החברה תוך שימוש בתוכנות הנהלת חשבונות אמריקאיות. החברה תקבל דוחות שוטפים על בסיס חודשי.

 

שאלה:
קרן הון סיכון שהשקיעה בחברה דורשת מהחברה דוחות כספיים רבעוניים ושנתיים.  

תשובה:
מרבית החברות האמריקאיות בבעלות ישראלית נדרשות להציג דוחות כספיים רבעוניים ושנתיים. הדוחות האמריקאיים יוכנו על פי עקרונות
 GAAP 
 ובדר"כ יאוחדו עם דוחות החברה הישראלית. על בסיס הנהלת חשבונות שוטפת, יוכנו דוחות כספיים רבעוניים ושנתיים וישמשו בנוסף כבסיס להכנת דוחות המס.

 

העסקת עובדים וקבלני משנה

שאלה:
אנו מתכננים לגייס עובדים עבור החברה האמריקאית. אילו הכנות יש לעשות?

תשובה:
על מנת שהחברה תוכל להעסיק עובדים בשכר במדינה בה היא פועלת על החברה להרשם כמעסיק (employer) ברשות המיסים. החברה תקבל מספר Employer ID  מטעם המדינה שהוא מעין מספר "תיק ניכויים".

במידה והחברה מעוניינת לגייס עובדים במדינה בה היא איננה רשומה, עליה להרשם תחילה באותה מדינה, בדר"כ כ- Foreign Corporation העושה עסקים במדינה החדשה ולאחר מכן להרשם כמעסיק באותה מדינה.

 

שאלה:
מהם מרכיבי השכר בארה"ב. אלו ניכויים חייבים לנכות?

תשובה:
שכר הברוטו (Gross Wages) מורכב מרכיבי שכר מגוונים (בדומה לישראל). שכר שעה או שכר גלובלי, שעות נוספות, עמלות ובונוסים, ימי חופשה ועוד.
ניכווי חובה הם: מס הכנסה פדראלי ומס הכנסה ברמת המדינה, ביטוח לאומי ומדיקאר.

מאמר מקיף בנושא אחריות מעסיקים בארצות הברית:
http://www.tax-usa.net/Articles/Employment_1.htm

מאמר מקיף בנושא  ניהול שכר עובדים:
http://www.tax-usa.net/Articles/Payroll_Management.htm

מאמר מקיף בנושא  מיסים פדראלים והטבות סוציאליות בארה"ב:
http://www.tax-usa.net/Articles/Employment_2.htm

שאלה:
כל כמה זמן משלמים משכורות בארה"ב?

תשובה:
מקובל לשלם שכר כל שבועיים או לחילופין פעמיים בחודש. ישנם מעסיקים המשלמים משכורות כל שבוע וישנם המשלמים פעם בחודש. החוק אינו מחייב שיטה כזו או אחרת ויש להתאים את התקופה למקובל בענף ובמדינה בה מועסקים העובדים.

 

 

שאלה:
מי מנהל את שכר העובדים? כיצד החברה מוציאה תלושים?

תשובה:
בדר"כ החברה תתקשר עם לשכת שרות לניהול שכר העובדים. לשכת השרות תנהל את כל הקשור למשכורות העובדים, תלושי שכר, ניכויים והעברת כספים למוסדות וניהול הטבות סוציאליות.
TAX USA
מספקת את כל שרותי ניהול שכר העובדים ללקוחותיה.

 

 

שאלה:
האם החברה מחוייבת בביטוח העובדים אותם היא מעסיקה?

תשובה:
ישנם ביטוחי חובה (המחוייבים על פי חוק) וישנם ביטוחי רשות (על פי רצון המעסיק).
Worker Compensation הוא ביטוח חובה במרבית המדינות ואילו ביטוח בריאות (Health Insurance) וביטוח חיים (Life Insurance
) הינם ביטוחי רשות.

במקרים מסויימים ירצה המעסיק לרכוש ביטוחי רשות עבור העובד על מנת לגייס עובדים מהשורה הראשונה.

מאמר בנושא: " כיצד לגייס את טובי העובדים בארצות הברית"
http://www.tax-usa.net/Articles/401K.htm

מאמר בנושא "ביטוח בריאות (Health Insurance) "
http://www.tax-usa.net/Articles/Health_Insurance.htm

מאמר בנושא " ביטוח אובדן כושר עבודה וביטוח חיים בארה"ב"
http://www.tax-usa.net/Articles/Insurance.htm

 

 

שאלה:
האם החוק מחייב ימי חופשה או מחלה לעבובדים בארה"ב?

תשובה:
ימי חופשה ומחלה מוגדרים בארה"ב על ידי המונח. PTO (Paid Time Off)  החוק בארה"ב אינו מחייב מעסיקים לזכות את העובד בימי חופשה ומחלה ולכאורה ימי PTO ינוכו משכר העובד במידה ולמעסיק אין מדיניות של paid-time-off . עם זאת מקובל להעניק לעובדים ימי חופשה / מחלה בהתאם למדיניות המקובלת בענף ובמדינה.

מאמר מקיף בנושא: http://www.tax-usa.net/Articles/PTO.htm

 

 

שאלה:
אנו מעונינים לגבש מדיניות העסקת עובדים הכוללת התייחסות לחוקים הרלוונטיים ולמדיניות החברה.

תשובה:
מעסיקים מאורגנים ממסדים את מדיניות העסקת העובדים במדריך מיוחד הנקרא
Employee Handbook. זהו כלי מרכזי בתקשורת בין המעסיק לעובד. המדריך מאגד בתוכו הסברים מפורטים לגבי מדיניות המעסיק בתחומים שונים, חובות וזכויות העובד והמעסיק, קודי התנהגות המצופים מהעובד ותחומים משפטיים רלוונטים. 

מאמר מקיף בנושא: http://www.tax-usa.net/Articles/Employee_Handbook.htm

 

 

שאלה:
האם ניתן להתקשר עם קבלני משנה במקום להעסיק עובדים בשכר?

תשובה:
בהחלט ניתן להתקשר עם קבלן עצמאי Independent Contractor. התקשרות כזו אין בה יחסי עובד מעביד והיא איינה מחוייבת בחוקי העבודה. יש לזכור כי חובת ההוכחה חלה על החברה להוכיח כי אין בהתקשרות זו יחסי עובד מעביד.

פתיחת חשבון בנק בארצות הברית (חשבון דולרים)

כחלק מתהליך הקמת חברה בארצות הברית והפעלת עסק אמריקאי, מעונין היזם לפתוח חשבון בנק בדולרים, חשבון אמריקאי בארה"ב איתו ניתן לנהל פעילות בנקאית מלאה בארצות הברית. במאמר זה נסקור את היתרונות בפתיחת חשבון אמריקאי, הקשיים העומדים בפני יזמים בפתיחת חשבון ונציג את הפתרון אותו מציעה חברת TAX USA, INC ליזמים הישראלים.

הנושאים שיסקרו במאמר: חשבון אמריקאי, חשבון בנק ארצות הברית, חשבון בנק, חשבון בנק ארה"ב, חשבון בנק דולרי, חשבון בנק דולרים, US BANK ACCOUNT, חברה ארצות הברית, חברה ארה"ב, חברה אמריקאית, חשבון בנק לחברה ישראלית בארצות הברית

יזמים ישראלים רבים מעונינים לפתוח חשבון בנק עסקי בארה"ב (ארצות הברית). החשבון האמריקאי משמש אותם לפעילויות הבאות:

תשלומים

1.      תשלום בשקים לספקים אמריקאיים

2.      תשלום משכורות לעובדים ומיסים לרשויות

3.      תשלום לספקי פרסום כגון גוגל (google), אמזון (amazon), אי-ביי (e-bay)

4.      העברות כספים בין חשבונות (wire transfer)

תקבולים

1.      קבלת שקים דולריים מלקוחות והפקדתם לחשבון הבנק האמריקאי

2.      קבלת העברות כספיות מלקוחות

3.      קבלת כספי סליקת כרטיסי אשראי מלקוחות

4.      קבלת כספים מתוכניות פרסום (google adsense) ותוכניות שותפים (affiliate)

 

מהן היתרונות של חשבון בנק אמריקאי, דולרי, בארה"ב, בארצות הברית?

1.      זיכוי החשבון בגין שקים דולריים יעשה תוך 2-3 ימי עסקים. במידה ושיקים אלו יופקדו בחשבון ישראלי או חשבון זר אחר, תקופת האישור תהיה 60 ימי עסקים.

 

2.      הקטנת עלויות (עמלות) עלות העברה בנקאית בארה"ב נמוכה בהרבה מעלות העברה מחשבון ישראלי לחשבון אמריקאי. כמו כן בכל פעולה הנעשית מהחשבון הישראלי לחשבון האמריקאי ישנן עלויות המרת מטבע. כל אלו נחסכות במידה והפעולות נעשות מחשבון אמריקאי לחשבון אמריקאי.

 

3.      ישנן גופים אמריקאיים רבים אשר מוכנים לשלם עמלות, תשלומים, פרסום, תוכניות שותפים אך ורק לחשבון אמריקאי (paypal, google adsense, amazon, ebay, clickone, etc)

 

4.      במידה והחברה מעסיקה עובדים, חשבון אמריקאי יאפשר לה לשלם ישירות מחשבון הבנק לחשבון העובד (direct deposit) וכן להעביר את תשלומי המיסים (ניכויים) מחשבון הבנק ישירות לרשויות. חסכון של זמן רב בהכנת שקים ומניעת עיכובים וטעויות.

 

5.      סליקת כרטיסי אשראי (merchant account) אחד התנאים לפתיחת חשבון סליקת כרטיסי אשראי בארצות הברית הוא חשבון בנק אמריקאי לחברה. הדרישה נובעת מהעובדה כי הזיכויים בגין סליקת כרטיסי האשראי עוברים אך ורך לחשבון אמריקאי ולא חשבון זר.

 

הקושי לפתוח חשבון בנק עסקי בארצות הברית

ישראלים רבים כמו יזמים זרים אחרים (המוגדרים בארה"ב כ- Non Resident Alien) נתקלים בקושי רב בפתיחת חשבון בנק דולרי. לאחר מאורעות ספטמבר 2001, הוחמרו החוקים המאפשרים לזרים לפתוח חשבון בנק במטרה למנוע שימוש בחשבונות למטרות לא חוקיות, טרור, הלבנת כספים, סחר בסמים ועוד.

החוק העיקרי העוסק בנושא הינו ה- Patriot Act ותקנת ה- Know Your Customer. תקנה זו מחייבת את הבנקים והמוסדות הפיננסיים בארה"ב לחקור לעומק בטרם פתיחת חשבון ולקבל מידע מקיף על העסק, מטרת החשבון ומי הבעלים. הבנקים מחוייבים להדיע לשורש הבעלות, דהיינו אם לקוגמא החשבון הינו של חברה X המוחזקת ע"י חברה Y, על הבנק לדעת מיהם הבעלים של חברה Y. על הנבק לוודא כי "הנהנה העיקרי" מחשבון הבנק ידוע ומוכר לבנק וכי הוא איננו מופיע ברשימות "השחורות" של רשויות החוק.

 

לאור כל זאת, מרבית הבנקים האמריקאיים אינם מאפשרים למי שאינו תושב ארה"ב, בעל מספר ביטוח לאומי אמריקאי (Social Security Number), כתובת אמריקאית והסטוריית קרדיט (Credit History) לפתוח חשבון בנק.

 

כיצד בכל זאת ניתן לפתוח חשבון בנק עסקי בארצות הברית למי שאינו תושב ארה"ב?

חברתTAX USA INC  מלווה חברות ויזמים ישראלים בפעילותם העסקית בארה"ב. החברה מספקת שרותי חשבות וניהול כספים לחברות בבעלות ישראלית הפועלות בארה"ב, ניהול שכר עובדים - Payroll, תכנון ויעוץ מס לתאגידים וסיוע והכנת החברה לגיוס הון.

לחברה קשרי עבודה ארוכי שנים עם מספר בנקים אמריקאיים המאפשרים ליזמים ישראלים (ואחרים) אשר אינם תושבי ארה"ב, לפתוח חשבון בנק עסקי.

במסגרת חבילת הקמת חברה  בארה"ב אנו מסייעים בפתיחת חשבון בנק אמריקאי בארצות הברית וכן בפתיחת חשבון סליקת כרטיסי אשראי (Merchant Account) ל- Non-US-Resident (למי שאינו תושב ארה"ב).

 

 

שאלות ותשובות  נפוצות בקשר לחשבון בנק אמריקאי בארצות הברית

 

ש: האם משקיע / יזם זר, שאינו אזרח או תושב ארצות הברית יכול לפתוח חשבון בנק אמריקאי?

ת: כן! תוכל לפתוח חשבון בנק עסקי אמריקאי. לצורך כך עליך להתאגד כחברה בארה"ב, להרשם ב- IRS ןלקבל מספר מס (EIN TAX ID NUMBER), לספק לבנק את מסמכי ההתאגדות
Articles of Incorporation, Share-Holder Certificates, Bylaws / LLC Operating Agreement, וכן מסמכי נאותות כגון צילום דרכון והוכחת כתובת.


ש: האם חברה זרה, שאינה חברה אמריקאית (תושבת ארצות הברית) יכולה לפתוח חשבון בנק אמריקאי?

ת: כן! חברה זרה, תוכל לפתוח חשבון בנק עסקי אמריקאי. ישנן שתי אפשרויות לפתוח חשבון בנק:

1) עליך להתאגד כחברה בארה"ב, להרשם ב-
IRS ולקבל מספר מס (EIN TAX ID NUMBER), לספק לבנק את מסמכי ההתאגדות
Articles of Incorporation, Share-Holder Certificates, Bylaws / LLC Operating Agreement, וכן מסמכי נאותות כגון צילום דרכון והוכחת כתובת.

2) ניתן לרשום את החברה הזרה ברשויות האמריקאיות ולקבל עבורה אישור "לעשות עסקים בארצות הברית". יש לרשום החברה הזרה ב - IRS ולקבל מספר מס (EIN TAX ID NUMBER). לאחר מכן יש לספק לבנק את מסמכי ההתאגדות וכן מסמכי נאותות כגון צילום דרכון והוכחת כתובת.


 ש: האם אני צריך להיות נוכח בארצות הברית לצורך פתיחת החשבון או ניתן לפתוח את חשבון הבנק האמריקאי מישראל?

ת: באמצעות השרות של חברת TAX USA, INC אינך נדרש להיות נוכח בארצות הברית לצורך פתיחת החשבון האמריקאי. יתרה מזאת, הינך יכול להיות בישראל לאורך כל התהליך. נציגנו יעבירו לך את כל המסמכים הרולוונטיים במייל. את הבקשה הסופית לפתיחת חשבון תוכל לשלוח לבנק באמצעות הדואר.


ש: כמה זמן לוקח התהליך לפתיחת חשבון בנק אמריקאי?

ת: הקמת חברה בדר"כ לוקחת יום או יומיים (1-2 ימי עסקים), רישום החברה ב- IRS וקבלת EIN לוקח ישני ימי עסקים, הכנת הבקשה הראשונית לבנק עוד יום. כך שבדר"כ תוך 7-10 ימי עסקים אנו מקבלים אישור עקרוני על פתיחת החשבון. לאחר מכן עליך לשלוח לבנק את הבקשה החתומה ומספר ימים לאחר מכן החשבון יפתח ותוכל להתשתמש בו.


ש: האם אני צריך שיהיה לי מספר ביטוח לאומי אמריקאי (Social Security Number) כדי לפתוח חשבון בנק אמריקאי?

ת: לא! תוכל לפתוח חשבון בנק עסקי אמריקאי ללא מספר ביטוח לאומי אמריקאי. התחילף למספר זה הינו ה- EIN TAX ID NUMBER אותו נקבל מה- IRS עבור החברה.


 ש: האם אוכל לנהל את החשבון מישראל באמצעות האינטרנט?

ת: כן! ניהול החשבון מתבצע באופן מלא באמצעות האינטרנט מכל מקום בעולם.  תוכל לבצע תשלומים, העברות, לבדוק את הפעילות היומית, להוריד דפי בנק חודשיים וכו'. הפקדות שקים מלקוחות נעשות באמצעות משלוח השקים בדואר לבנק בליווי טופס הפקדה.


ש: האם ניתן לקשר את חשבונות הגוגל, איביי, פייפל, אמזון ואחרים לחשבון האמריקאי?

ת: כן! תוכל לקשר את החשבון האמריקאי לכל הגופים שהוזכרו הן לתשלומים והן לקבלת כספים מגופי אלו: google, ebay, paypal, amazon,clickone


ש: איזה סוגי חשבונות אוכל לפתוח

ת: Checking Account is your main, day by day operating bank account. You can use checks, wire transfers, cash withdrawal and debit card payment as the primary instrument for withdrawing money.

With a checking account you can make purchases, pay bills, and give or loan money to anyone you choose. You can also use a check to transfer money from your checking account to a bank account at a different financial institution. Usually, financial institutions allow account holders to make as many deposits and withdrawals as they wish. Many allow account holders to make withdrawals and deposits through automatic teller machines (ATM) as well.
 

Savings Account allow you to generate interest on balance you have in the account. The account have most of the features of saving account. Some banks limit the number of deposits and withdrawals you can make in a saving account.


Money Market Account pays interest at a higher rate than the rate paid on interest-bearing savings and checking accounts. Often, money market accounts impose a minimum balance for the account to start earning interest. The minimum required balance on a money market account is usually higher than that imposed on a checking or savings account. With a money market account, withdrawals are limited to six per month. No more than three of these withdrawals can be by check.

 

Certificates of deposit (CDs), are bank accounts that require the account holder to make a deposit and agree to leave funds in the account for a specific amount of time. In return for this agreement, the financial institution pays interest to the account. Often, the interest paid on a CD is higher that the rate paid on other types of bank account The account holder is required to keep his or her money in the account until the specified term is over. However, some financial institutions allow account holders to withdraw interest, without affecting the principal. In some cases, account holders may be allowed to withdraw their principal funds before their CD matures, but a penalty is typically charged.


TAX USA INC מלווה חברות ויזמים ישראלים בפעילותם העסקית בארה"ב. החברה מספקת שרותי חשבות וניהול כספים לחברות בבעלות ישראלית הפועלות בארה"ב, ניהול שכר עובדים - Payroll, תכנון ויעוץ מס לתאגידים וסיוע והכנת החברה לגיוס הון. החברה מתמחה בהכנת דוחות מס אישיים לישראלים בארה"ב.

 

Tax Usa Inc. 2007 | www.tax-usa.net | info@tax-usa.net | Careers